Makaleler » Elektrikli Havuz Temizlik Robotları » Elektrikli Havuz Temizlik Robotları

Elektrikli Havuz Temizlik Robotları

 

ELEKTRİKLİ HAVUZ TEMİZLİK ROBOTLARI

   TORNAX PRO SAF & BASİT ETKİ

Tomax havuz robotları , akıllı hareket kabiliyeti ve tabanda biriken kirleri toplamadan önce havalandıran döner fırçaları sayesinde , havuzunuzun verimli bir şekilde temizliğini garanti eder. Tomax ; Zodiac havuz robotları içerisinde en hafif ( 5.5 kg ) olan modeldir. Son derece hafif ve rahat taşınabilir yapısı , hızlı , kolay ve zahmetsiz bir çalıştırma deneyimi sunar. Tomax sadece kolay kullanım amacı ile değil , üstten erişimli , kolayca basit bir bahçe hortumuyla temizlenebilen filtresi ile toplanan atıklara el değmeden kolay bakım imkanı da sunmaktadır

   CYCLONX PRO™ KONSANTRE TEKNOLOJİ

 CyclonX™ PRO serisi havuz robotları , önceden belirlenmiş altı farklı programı , taban temizliği için “Derin temizlik” ve bir saatlik “Hızlı Temizlik” programları sayesinde optimum havuz temizliği sağlar. Geniş kapasiteli filtresi (3.7 lt’ ye kadar) ve geniş emiş ağızları sayesinde bütün pislikler toplanır. Bir Zodiac yeniliği olan patentli Push’n’Go™ fonksiyonu tek bir tuşa basarak filtre hazne kolunun dışarı çıkmasına yardımcı olur.

  VORTEX™ PRO 4WD ÜSTÜN GÜÇ 4X4 ÇEKİŞ

  Vortex™ PRO 4WD serisi havuz robotları; patentli , ekstra güçlü ve sürekli siklonik vakum özelliğine sahiptir. 4 – Çeker aktarma sistemi , bu robotların tüm yüzeylere adapte olmasını sağlar , duvarlara mükemmel şekilde tutunabilir ve engellerin üzerinden kolayca aşabilirler. Vortex™ PRO 4WD havuz robotları ayrıca , suyun dışına çıkarırken daha hafiflemesini sağlayan (%20 daha az efor) Lift (kaldırma) sistemi teknolojisine sahiptir. Geliştirilmiş ekstra-geniş vakum kapasitesi , bu robotları kendi sınıfının en üst performansa sahip robotu yapan özelliklerinden sadece bir tanesidir.

  ALPHA iQ™ AKILLI VE ULTRA VERİMLİ

Sensor Nav System ™ ile ALPHA iQ™ serisi havuzunuzun hareketlerini ve temizleme süresini optimize etmek için gezisini tanımlar. Patentli siklon emişi , çok güçlü ve uzun süreli emiş sağlar. Patentli Kaldırma Sistemi sayesinde , ALPHA iQ™ , sudan çıkarırken daha hafiftir. iAquaLink™ uygulamasının sezgisel arayüzü sayesinde istediğiniz zaman temizlik yapmasını izleyebilirsiniz. ALPHA iQ™ olası optimizasyonlar ve otomatik uzaktan güncellemeler sayesinde seviyesi yükseltilebilir.

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5